Zwroty

 

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo do jego zwrotu bądź wymiany w terminie 100 dni od daty zakupu.

Aby tego dokonać wystarczy:

1. Wydrukować i uzupełnić odpowiedni formularz

     Formularz wymiany towaru

     Formularz odstąpienia od umowy

2. Odesłać zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres: Hashtag.pl Sp. Z. O. O, Ul. Jasnodworska 8a, 01-745 Warszawa

Pamiętaj o podaniu poprawnego numeru zamówienia - ułatwi nam to odszukanie paragonu/faktury

 

Uwaga!! Paczki przesłane za pobraniem lub dostarczone do paczkomatu nie zostaną odebrane.

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

W terminie do 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu / wymiany produktu. Wymieniony produkt zostanie wysłany na wskazany adres przesyłką kurierską za pobraniem (15 zł). W przypadku odstąpienia od umowy zakupu na załączony numer konta w ciągu 7 dni od dnia rozpatrzenia zostanie dokonany zwrot pieniędzy. 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: balticus@hashtag.pl .

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić zwrot lub wymianę produktów.

Nasz dział zwrotów i wymian pracuje w godzinach 9:00 - 17:00.

PRAWA KONSUMENTA

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium