Ambasadorzy marki Balticus Watches

W poszukiwaniu perfekcji, staramy się sprostać najwyższym oczekiwaniom jakie stawia przed nami rynek, ale przede wszystkim nasi Klienci, zarówno Ci dotychczasowi jak i przyszli. Chcemy aby nasze wyjątkowe zegarki utożsamiane były ze szwajcarską solidnością, kojarzone z polskim dizajnem oraz aby przepełniał je duch zdrowej sportowej rywalizacji 

Dlatego podjęliśmy decyzję, aby ambasadorem ekskluzywnych zegarków Balticus został Kamil Grosicki. Zaufanie do marki zegarków Balticus ze strony piłkarza zaowocowało także jego zaangażowaniem finansowym w nasz projekt, dzięki czemu Kamil stał się także naszym udziałowcem. Współpraca w tak szerokim zakresie jest dowodem na to, że obie strony niezwykle poważnie podeszły do swoich zadań i obowiązków, biorąc na siebie wspólną odpowiedzialność za przyszłość marki Balticus.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc promować nasze wyjątkowe zegarki, zarówno dla Mężczyzn jak i Kobiet w osobie znanego, słynącego z niezłomnego serca i heroicznej pracy na boisku, piłkarza. Kamil jest przykładem doskonałego sportowca, który wraz z upływem czasu staje się lepszym zawodnikiem, umiejętnie wykorzystując doświadczenia zdobywane na boiskach m.in. Premier League. 

Pragniemy, aby luksusowe zegarki Balticus były uosobieniem nie tylko piękna i prestiżu, ale by swoją formą wyrażały wartości, które cenimy i którym hołdujemy, a jednocześnie były symbolem sukcesu w sporcie. Duch sportu jest obecny w większości naszych projektów. Przeplata się z pasją do tworzenia rzeczy pięknych i wysublimowanych.

Jesteśmy dumni z tego, że Kamil Grosicki zasilił drużynę Balticusa, dzięki czemu stała się ona kompletna i silniejsza niż kiedykolwiek.