Balticus Sky kolekcja eleganckich zegarków damskich

Sky

Zegarki damskie luksusowe w kolekcji Sky to spełnienie marzeń o luksusowej biżuterii, dla każdej kobiety. Elegancja i delikatny styl w aż 12 wersjach kolorów to idealne kompozycje, na każdą okazję. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Zegarki damskie premium to odpowiedź na stylizacyjne potrzeby kobiet.

Kolekcja Sky niczym niebo

Czasem nieskalane, ciepłe, rozpromienione, czasem magiczne, łączące przeciwieństwa, ale także mroczne i tajemnicze. Tak jak odmienny bywa krajobraz nad naszymi głowami, tak różne są zegarki Balticus Sky. Wszystkie wykonane zostały z najwyższą starannością o każdy detal, z niebudzących wątpliwości materiałów, z wykorzystaniem sprawdzonych mechanizmów kwarcowych oraz z pasją, dzięki której są one tak wyjątkowe.

Niebo kojarzy się z przepiękną galerią obrazów zmieniających się każdego dnia. Z każdą chwilą, którą może z zachwytem podziwiać. Niebo to nieskończona doza inspiracji, które można interpretować na nieskończenie wiele sposobów.. To właśnie magia nieba stała się inspiracją do stworzenia przepięknej, delikatnej kolekcji ekskluzywnych damskich zegarków, które niczym kobieca natura zmienia się równie często i dynamicznie. Dzięki czemu zegarki damskie premium stają się wręcz niebiańskim uzupełnieniem, każdej damskiej stylizacji. Ta niebiańskość widoczna jest zarówno w sportowo-eleganckich dopasowanych, ale i bardziej oficjalnych.

Sky is the limit!

By w jak największym stopniu odpowiedzieć na zapotrzebowania płci pięknej powstało 12 wersji kolorystycznych, dzięki czemu każda kobieta znajdzie wariant najbardziej odpowiadający jej oczekiwaniom lub pozwoli na skompletowanie efektownej kolekcji pasującej, na każdą okazję. Zarówno tę oficjalną, jak i mniej oficjalną, pozwalając cieszyć się pięknem każdego detalu zegarka niczym urokowi zmieniającego się nieba. Jeżeli jesteś kobietą, która równie chętnie buja w obłokach, co mierzy w życiu wysoko to niebiańska kolekcja Sky jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że Sky is the limit! A Twoja kreatywność i warianty limitów nie mają. Pozwól porwać się między chmury z zegarkami damskimi premium z tej niebiańskiej kolekcji.

Delikatny kobiecy styl

Każda kobieta powinna mieć dwie twarze. Z jednej subtelna niczym obłok na niebie, z drugiej mieć tygrysi pazur. Tak jak ekskluzywne zegarki damskie z serii Sky, które wzniosą Cię ponad wyżyny inspiracji i stylizacji, pozwalając na prawdziwie nieziemskie doznania podczas wyboru odpowiedniej stylizacji na spotkanie formalne, imprezę w plenerze czy wypad z przyjaciółmi na jachty. Dzięki zegarkom z kolekcji Sky pozwolisz na prawdziwą podniebną zabawę łącząc zegarki damskie premium z tej serii z innymi dodatkami. Pozwól sobie na dozę szaleństwa z 12 wariantami kolorów naszych zegarków.