Balticus Volans kolekcja eleganckich zegarków męskich

Volans

Kolekcja zegarków męskich Balticus Volans w stylu  vintage. To wszystko co najlepsze. Unikalny charakter i niezawodny japoński mechanizm, czego chcieć więcej? Zegarki męskie premium z serii Volans to propozycja dla osób poszukujących czegoś nieco bardziej eleganckiego, ale nie pozbawionego własnego, unikalnego charakteru.

Wypukłe szkło

Uwagę przykuwa tu zwłaszcza delikatnie wypukła tarcza, nienachalnie nawiązująca tym zabiegiem do zegarków z lat 50’. Podziałka minutowa znalazła się na środku cyferblatu co nadaje bardzo ciekawego wyglądu, a zarazem ułatwia odczyt godziny. Bezpieczeństwo tarczy zapewnia tu delikatnie wypukłe szkło szafirowe z antyrefleksem.

Styl vintage

Efektowny, przeszklony dekiel skrywa uznany, japoński mechanizm automatyczny – Miyota 9015 – łożyskowany na 24 kamieniach. Gustowny detal w postaci sygnowanej koronki to jedna z tych małych rzeczy, które cieszą. Wszystkie czasomierze z rodziny Volans składane są w Gdyni w zakładzie zegarmistrzowskim Ogrodowicz i Syn. Zegarek w stylu vintage made in Poland? Czemu nie!

Elegancja z klasą

To co wyróżnia zegarki męskie premium z serii Volans to męski charakter w połączeniu z zauważalną elegancją najwyższej klasy. Ekskluzywne zegarki męskie pozwalają, podkreślić to, co najlepsze z męskiej stylizacji. Niezależnie, czy jest ona formalna pod biznesowe spotkanie czy integracyjny wypad za miasto. Precyzyjne wykończenie, niezwykła trwałość oraz mocny mechanizm to niezaprzeczalnie wszystko co najlepszego może mieć w sobie zegarek. Wyróżnij się ze smakiem, dzięki zegarkom męskim premium z serii Volans.