Balticus Sky Variety – kolekcja eleganckich zegarków damskich

Zegarki damskie Balticus Sky Variety

Zegarki damskie Balticus Sky Variety

Kolekcję naszych ekskluzywnych zegarków tworzą także wyjątkowe czasomierze projektowane i kierowane wyłącznie dla Pań. Perłą w koronie luksusowych zegarków damskich są te z kolekcji Sky. Zegarki te doczekały się już kilku odsłon. Nieprzerwanie, od momentu swojej premiery cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wymagających Klientów, jakimi bez wątpienia się Kobiety.

Seria Sky, która ujrzała światło dzienne w 2019r. w kolejnych latach, doczekała się rozwinięcia w modelach New Sky oraz Sky Variety

Niebo skrywane w detalach

Nazwa kolekcji nawiązuje do nieba, ponieważ chcieliśmy aby ich Właścicielki, ozdabiając nadgarstki zegarkami z tej serii czuły się wyjątkowo. Tworząc kolekcję markowych zegarków damskich zadbaliśmy o każdy szczegół ich wykończenia. Naszym celem było stworzenie modnego zegarka dla kobiet, które poprzez ten dodatek, chcą podkreślić swoją pewność siebie, pozycję zawodową, status społeczny. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas chęć podkreślenia kobiecego piękna i elegancji wytwornym dodatkiem. Dlatego w projekt zegarka Sky włożyliśmy wszystkie nasze talenty i umiejętności.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje w kolekcji Sky Variety znajdziesz wszystko to, co jest najlepsze dla Ciebie. Co więcej pod nieważne, jaka będzie końcowa barwa koperty i bransolety, niezmienny pozostaje cyferblat wykonany z masy perłowej o klasycznym biało-perłowym odcieniu, który dzięki charakterystycznemu wzorowi  i wrażeniu głębi przywodzi na myśl fakturę obłoków. O ekskluzywnych zegarkach damskich z tej kolekcji, uwielbiamy myśleć wręcz, jak o lekkich chmurnych obłokach chmur, które możesz założyć na swój nadgarstek.

Sięgając gwiazd spełniamy marzenia

Po sukcesie zegarków premium pierwszej serii Sky, nasi projektanci, postanowili pójść o krok dalej i stworzyć zegarek jeszcze piękniejszy i doskonalszy, co mogło wydawać się, w pierwszym momencie niemożliwe. Rozwinięciem serii Sky są modele New Sky oraz Sky Variety. 

Ekskluzywne zegarki damskie, New Sky zyskały dodatkową komplikacje w postaci subtarczy z minisekundą, nowy dizajn koperty oraz tarczy, na której nanieśliśmy indyksy w postaci subtelnych punktów, co znacząco wpłynęło na spójność całego projektu. Na prośbę naszych Klientek, pozostawiliśmy wysokiej jakości i niezwykłej urody bransoletę typu mesh, która zawsze dopasowana jest do koloru koperty. Zegarek dostępny jest w 2 odsłonach koloru koperty, srebrnej i złotej, oraz 4 wersjach kolorystycznych tarczy. Za precyzyjne wskazanie czasu odpowiada kwarcowy mechanizm japoński Miyota 1L45.

Dla tych, którzy kochają luksus

Na szczycie piramidy luksu serii Sky rozgościł się bardzo wygodnie model Sky Variety. Naszym zdaniem jest to czasomierz o bardzo dynamicznej linii, dedykowany dla ambitnych i osiągających swoje cele Kobiet. Mając możliwość, zachęcamy każdą z Pań, do choćby przemierzenia tego modelu wyjątkowego zegarka. Chcemy jednak uczciwie ostrzec, że ten luksusowy zegarek damski zapada głęboko w pamięć i może wywołać nieodpartą potrzebę jego posiadania. Sky Variety to 5 wariacji kolorystycznych wysokogatunkowej stali, skrywającej tarczę wykonaną z masy perłowej. 

Luksusowe zegarki damskie

Kolekcja damskich zegarków premium Balticus to kilkadziesiąt możliwych kompilacji, kolorystycznych. Nie tylko Naszym zdaniem sprawia to, że każda z Pań odnajdzie w naszej ofercie zegarek skrojony idealnie na jej nadgarstek. Jesteśmy dumni, że Balticus, polska firma produkująca markowe zegarki, posiada największą i najbogatszą kolekcję zegarków na kobiecie nadgarstki.