Balticus Deep Water – szary zegarek męski wodoszczelny na bransolecie lub pasku

Zegarki męskie Balticus Deep Water

Każda marka luksusowych zegarków marzy, by jej produkty można było określać mianem „legendarnych”. Wyjątkowych zegarków w kolekcji Balticusa jest wiele, a jedno z ważniejszych miejsc w naszej Hall of Fame zajmuje model Deep Water. 

Projekt zegarka został przygotowany przez Piotra Ogrodowicza. Jeszcze przed prezentacją wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowy czasomierz. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Markowy zegarek Balticus Deep Water przebojem wdarł się w na salony i stał się niesamowicie popularny wśród pasjonatów i kolekcjonerów zegarków. Zyskał grono wiernych fanów, które się stale powiększa. To zainspirowało nas do tego, aby dać naszym Klientom kolejną, drugą odsłonę tego znakomitego divera. 

W projekt włożyliśmy mnóstwo energii i pasji, tworząc funkcjonalny zegarek, z przeznaczeniem do zadań specjalnych. Deep Water jest zegarkiem nurkowym z krwi i kości. Pasjonaci mogą schodzić z nim na głębokość 300 metrów. 

Hobby, praca i piękno

Jesteśmy dumni, że wyjątkowy zegarek Balticus Deep Water okazał się wielkim sukcesem. Czasomierz łączy w sobie cechy zegarka na co dzień, z profesjonalnym narzędziem do nurkowania. Rozwiązania zastosowane w zegarku sprawiają, że jego właściciel, nie musi się z nim rozstawać, łącząc pracę z hobby, bez obaw o kondycję zegarka, czy jego zamoczenie. 

Dbając o funkcjonalność czasomierza, chcieliśmy aby luksusowy zegarek Balticus Deep Water prezentował się niezwykle zjawiskowo na nadgarstkach oraz w kolekcji jego Właścicieli. Do dziś trudno nam się zdecydować, czy zegarek jest bardziej funkcjonalny, czy bardziej piękny. 

Zastosowane materiały nie pozostawiają złudzeń jego użytkownikom, że mają do czynienia z luksusowym produktem. To wszystko dzięki ceramicznej wkładce bezla, szafirowemu szkłu z antyrefleksem, czy drobnym acz rewolucyjnym zabiegom dizajnerskim. Uwielbiamy te dwie mały butle z tlenem na godzinie 12:00. Do tego zegarek oferowany jest w 4 wariantach kolorystycznych tarczy: czarnym, niebieskim, zielonym i szarym. 

Było ich trzech

By podkreślić prestiż oraz dopieścić Właścicieli markowego zegarka premium Balticus Deep Water, w komplecie oferujemy dodatkowy pasek.

Dzięki takiemu zestawowi każdy skonfiguruje zegarek zgodnie z potrzebami i dopasuje go do sytuacji. Wymiana pasków, jest niezwykle prosta, dzięki zastosowanym rozwiązaniom szybkiej zmiany bransolety. Dbamy o to, aby każdy właściciel wyjątkowego zegarka Balticus Deep Water mógł w domowym zaciszu choć przez chwilę stać się zegarmistrzem, i samodzielnie wymienić pasek w sowim ukochanym zegarku. 

Pasek i bransoleta w zestawie

Wspomniana bransoleta o pełnych ogniwach została, jak na nurka przystało wyposażona w zapięcie z blokadą. W zestawie klient otrzymuje  zegarek na bransolecie oraz z paskiem typu canvas. Można dokupić pasek silikonowy, to przede wszystkim wygoda i komfort podczas pływania, bądź nurkowania. Czyli wszystko to, co najważniejsze, a zarazem najlepsze. Pasek nylonowy, zaś równie dobrze sprawdzi się na lądzie jak i pod wodą, a do tego świetnie wygląda. Pełnia możliwości to właśnie wyróżnia zegarek męski luksusowy z tej serii. Oczywiście zadbaliśmy o to, by zakres regulacji pozwalał na zapięcie zegarka na piance nurkowej. Balticus Deep Water to pełne zanurzenie!