Balticus Watches – Wspieramy PGNiG Superligę oraz Superligę kobiet

Sport zawsze wzbudzał nasze zainteresowanie. Emocje związane ze wspieraniem gladiatorów sportowych aren dostarczają niezapomnianych emocji, wzruszeń oraz motywują do nas wysiłku i pracy. Tworząc polską markę ekskluzywnych zegarków dla kobiet i mężczyzn chcieliśmy być bliżej sportowych emocji, tak blisko jak to tylko możliwe. Jedną z pierwszych marketingowych decyzji, jakie podjęliśmy była współpraca z najwyższą klasą rozgrywkową polskiego szczypiorniaka. 

Uznaliśmy, że piłka ręczna będzie idealnym kanałem promocji naszych wyjątkowych produktów, tak jak wyjątkową dyscypliną jest szczypiorniak. Dlatego już w 2016r. podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z PGNiG Superligą, oraz Superligą Kobiet. Nie bez znaczenia było dla nas także to, że mogliśmy wspierać sportowców walczących o najwyższe cele na centralnym szczeblu rozgrywek. Dzięki podpisanej umowie staliśmy się partnerem oraz oficjalną marką zegarków dla elity piłki ręcznej kobiet i mężczyzn w Polsce. 

Balticus, jako polska marka zegarków przywiązuje niezwykłą wagę, by być tam gdzie dzieją się rzeczy ważne. Jednocześnie chcemy by nasze produkty były utożsamiane z zasadami fairplay oraz czystą sportową rywalizacją, którą kojarzymy z boisk piłki ręcznej. Chcemy towarzyszyć kibicom, którzy trzymają kciuki za swoich idoli, dla których wypełniają trybuny i zdzierają gardła by wesprzeć ich wysiłki w dążeniu do zwycięstwa. Emocje, których doświadczamy podczas meczów polskiej Superligi kobiet i mężczyzn są nie do opisania, tak jak sam proces projektowania zegarków Balticus.

Współpraca z PGNiG Superligą Mężczyzn oraz Superligą Kobiet daje nam m.in. szansę uhonorowania najlepszych zawodników oraz zawodniczek każdego miesiąca rozgrywek oraz MVP sezonu. Długo zastanawialiśmy się, który z naszych luksusowych zegarków automatycznych powinien zostać wyróżniony i stać się nagrodą dla zawodników za wysiłek i ponadprzeciętne zaangażowanie. Zdecydowaliśmy, że najlepsi gracze będą otrzymywali zegarki z serii Balticus Volans lub Gwiezdny Pył w wersji slim, a najlepsze szczypiornistki otrzymają wyjątkowy czasomierz Balticus z serii Sky. 

Pierwsza umowa o współpracy PGNiG Superligi oraz Superligi Kobiet i Balticusa została podpisana na 4 lata, jednak dziś z dumą możemy mówić, że trwa nadal, ponieważ w 2022r. została przedłużona. Jesteśmy szczególnie dumni z tej formy współpracy. Cieszymy się, że polskie władze szczypiorniaka zaufały nam w 2016r. oraz w kolejnych latach. To dla nas szczególne wyróżnienie, tym bardziej, że
w tym czasie nasze zegarki trafiły na nadgarstki najwybitniejszych szczypiornistów w Polsce. Wspieramy polski sport. Kibicujcie razem z nami.