Serwis

Decydując się na zakup luksusowego zegarka Balticus, jego Właściciel oczekuje obsługi posprzedażowej na najwyższym możliwym poziomie.

W procesie produkcji luksusowych czasomierzy Balticus, dokładamy wszelkich starań, aby nasze markowe zegarki spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dlatego jesteśmy pewni, że każdy Właściciel zegarka Balticus będzie cieszył się jego niezawodnością przez długie lata.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z naszymi wyjątkowymi produktami, obejmujemy ich właścicieli oraz same zegarki prestiżową obsługą posprzedażową.

Zgłoszenie zegarka do serwisu odbywa się za pośrednictwem strony internetowej:

naprawiam.online/panel/Balticus  

Po zgłoszeniu reklamacji kurier zjawi się po odbiór zegarka. PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ZAMIESZCZENIU W PACZCE KARTKI Z DANYMI ADRESOWYMI ORAZ KONTAKTOWYMI!

Po przeprowadzeniu prac serwisowych, zegarek powróci do Państwa w takim samym trybie.

Zegarki, które wymagają regulacji, trafiają do naszego Autoryzowanego Centrum Obsługi, gdzie pod okiem jednego z najlepszych w Polsce zegarmistrzów przywracane są ich pierwotne parametry. Jesteśmy dumni, że do współpracy w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej naszych wyjątkowych zegarków pozyskaliśmy Zakład Zegarmistrzowski Ogrodowicz i Syn.

Nie jest tajemnicą, że ten sam mistrz, w procesie produkcji, odpowiada za kontrolę jakości wszystkich zegarków Balticus. Naszym zdaniem jest to najlepsza rekomendacja jakości i trwałości ekskluzywnych zegarków męskich i damskich naszej marki.   

Rzemieślnik, Mistrz, Pasjonat, Miłośnik.

Zakład Zegarmistrzowski Ogrodowicz i Syn, to firma, z historią, która rozpoczęła się w trudnych latach powojennych. W 1947r. Stanisław Ogrodowicz, we Wrocławiu, rozpoczął trwającą nieprzerwanie prawie osiem dekad przygodę swojego rodu z zegarmistrzostwem. Nestor rodu, najpierw pasją do zawodu zaraził swojego syna, Franciszka, który zrobił to samo ze swoim następcą, synem Piotrem. Panowie, mimo różnych temperamentów mają przyjemność pracować razem, i uczyć się wzajemnie od siebie. 

Połączenie doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zawodu zegarmistrza urzekło nas najbardziej, gdy poszukiwaliśmy firmy, która byłaby w stanie sprostać naszym wysokim oczekiwaniom jakościowym, które chcieliśmy wdrożyć i utrzymywać w procesie produkcji zegarków Balticus. 

Wiedzieliśmy, że zegarki premium, mimo ponadprzeciętnej dbałości o jakość, są urządzeniami, które będą wymagały w wyjątkowych sytuacjach dodatkowej opieki. Już podczas pierwszego spotkania, w zakładzie Ogrodowicz i Syn, wiedzieliśmy, że będziemy współpracować, a nasze ekskluzywne zegarki trafią we właściwe ręce.