Balticus

Serwis zegarków

Poza sprzedażą unikalnych damskich i męskich zegarków premium umożliwiamy ich  serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o jakość naprawy i późniejszą użyteczność zegarka.

Zegarmistrzostwo Ogrodowicz i Syn – rodzinna tradycja

Serwis bazuje na rodzinnej tradycji i pasji naszego projektanta Piotra Ogrodowicza i jego ojca Franciszka Ogrodowicza, którzy od lat z niezwykłą sobie pieczołowitością dbają o zegarki damskie i męskie premium naszej marki. Ci dwaj rzemieślnicy niezaprzeczalnie wykonują swój zawód z duszą, dzięki czemu zegarki Balticus stają się jeszcze bardziej niezwykłe. Szczególnie, że zegarmistrzostwo w rodzinie Ogrodowiczów przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. A wszystko zaczęło się od Stanisława Ogrodowicza w 1947 r. który założył we Wrocławiu swój pierwszy zakład zegarmistrzowski.

Rodzinna tradycja przechodziła z rąk do rak w sposób zupełnie naturalny. Obaj mistrzowie zgodnie twierdzą, że praca zegarmistrza ma w sobie wiele magii, co więcej nie jest łatwą sztuką, szczególnie, że wymaga wiele precyzji i cierpliwości.

Jak wspomina Piotr Ogrodowicz – to jeden z niewielu zawodów, który w swojej nazwie zawiera słowo „mistrz”. Zegarmistrz to inaczej mistrz zegarów, który mówiąc metaforycznie – stoi na straży naszego czasu. I wskrzesza maszyny, które w ciągu swojego życia straciły swój rozpęd.

Nie dziwi więc fakt, że najwięcej radości Panowie mają w momencie, kiedy wydawałoby się zegarek niemożliwy do naprawienia, zaczyna na nowo tykać – żyć. Jak podkreślają, zegar to w końcu mechanizm żyjący. Co możemy zaobserwować na co dzień podczas noszenia.

Vip Service – naprawa na gwarancji

Komfort jest dla nas niezwykle istotny, dlatego specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy usługę Vip Service. Ceniąc to, jak ważny jest czas, usługa ta jest możliwa całkowicie bez wychodzenia z domu. Wykonuje się ją w pełni przez internet. Wystarczy wejśc na stronę www.vipklient.pl i wypełnić formularz zgłoszenia naprawy. Można również to zrobić dzwoniąc pod numer +48 796 504 130. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia w ciągu dwóch dni roboczych kurier skontaktuje się w celu odebrania zegarka, zaś po naprawie dostarczy go z powrotem do właściciela.

Autoryzowane Centrum Obsługi czynne jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w ustalonych w godzinach 9:00 – 17:00. Dzięki wybraniu tej usługi zegarki ekskluzywne męskie i damskie, które doznały uszkodzenia, znów mogą tykać luksusem i elegancją na rękach swoich właścicieli.

Dane potrzebne przy zgłoszeniu naprawy gwarancyjnej:

Podczas zgłaszania naprawy zegarka męskiego lub damskiego naszej marki, niezależnie od kolekcji, potrzebne jest podanie następujących danych, aby zgłoszenie zostało poprawnie przyjęte przez nasze Autoryzowane Centrum Obsługi:

 • Numeru karty Vip Service,
 • Marki zegarka, numeru modelu zegarka,
 • Numeru i daty wydania dowodu zakupu (paragon, faktura),
 • Adresu, z którego kurier odbierze uszkodzony zegarek i dostarczy po naprawie,
 • Numeru telefonu klienta oraz adresu e-mail

Cierpliwość ma znaczenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa zgłoszonych zegarków dla kobiet i dla mężczyzn była wykonywana rzetelnie i w jak najkrótszym czasie. W końcu czas to pieniądz.

Zalety Vip Service:

Usługa Vip Service niesie ze sobą szereg zalet, dzięki czemu możemy spełniać Państwa oczekiwania względem zgłoszenia naprawy, czasu oczekiwania, ale i samej naprawy. Do głównych korzyści korzystania z usługi Vip Service, należą:

 • dedykowana infolinia do zgłaszania napraw gwarancyjnych,
 • możliwość zgłaszania napraw gwarancyjnych przez stronę internetową,
 • gwarancja odbioru zegarka w ciągu dwóch dni roboczych od zarejestrowania zgłoszenia,
 • bezpłatny transport zegarka organizowany przez autoryzowane centrum obsługi do serwisu i po naprawie do Klienta (D2D),
 • naprawa w serwisie producenta,
 • obsługa na terenie całej Polski,
 • priorytet czasu naprawy – ekspertyza w 48h od momentu dostarczenia zegarka do serwisu,
 • pokrycie kosztów transportu w przypadku wymiany baterii w pierwszym roku gwarancji,
 • możliwość śledzenia statusu naprawy,
 • nielimitowany dostęp do Infolinii Technicznej

Naprawa pogwarancyjna zegarków i przeglądy

Korzystając z usługi Vip Service mają Państwo pełną możliwość naprawy pogwarancyjnej i pełnego przeglądu, każdego zakupionego u nas zegarka damskiego i męskiego premium. Aby tego dokonać, należy wypełnić odpowiedni formularz, dostępny na stronie www.vipklient.p lub skontaktować się z Autoryzowanym Centrum Obsługi pod numerem telefonu +48 796 504 130, a resztę prosimy pozostawić w naszych rękach.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak zgłosić naprawę zegarka?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na stronie lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Gdzie mogę zgłosić potrzebę naprawy zegarka?

Bezpośrednio na naszej infolinii lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.vipklient.pl. Nasze Autoryzowane Centrum Obsługi czeka na Twój kontakt pod numerem +48 796 504 130.

Kiedy mam możliwość skorzystania z Vip Service?

W momencie, zarówno naprawy gwarancyjnej, jak i jesteśmy do Twojej dyspozycji również kiedy gwarancja mija.

Czy usługa Vip Service umożliwia naprawy pogwarancyjne?

Tak, naszych klientów otaczamy szczególnym wsparciem, również w momencie skończenia się gwarancji.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę zegarka?

Ekspertyza zajmuje naszym ekspertom do 48 h, sama naprawa z wysyłką do tygodnia.

Co należy podać podczas zgłoszenia naprawy?

Poza danymi kontaktowymi również:

 • Numeru karty Vip Service,
 • Marki zegarka, numeru modelu zegarka,
 • Numeru i daty wydania dowodu zakupu (paragon, faktura),
 • Adresu, z którego kurier odbierze uszkodzony zegarek i dostarczy po naprawie,
 • Numeru telefonu klienta oraz adresu e-mail

Gdzie mogę znaleźć formularz zgłoszeniowy lub kontakt do serwisu?

Formularz dostępny jest na stronie www.vipklient.pl.