Wprowadzenie do kolekcji zegarków damskich

Balticus, w procesie tworzenia ekskluzywnych czasomierzy, myśli nie tylko o Męskich odbiorcach, ale także o Paniach, które dostrzegają walory posiadania luksusowego zegarka premium na swoim nadgarstku. 

Specjalnie dla naszych Klientek stworzyliśmy kolekcję Sky, która została niezwykle ciepło przyjęta. Nazwa kolekcji nawiązuje do nieba, ponieważ chcieliśmy aby ich Właścicielki, ozdabiając nadgarstki zegarkami z tej serii czuły się wyjątkowo. Tworząc kolekcję markowych zegarków damskich zadbaliśmy o każdy szczegół ich wykończenia. Naszym celem było stworzenie modnego zegarka dla kobiet, które poprzez ten dodatek chcą podkreślić swoją pewność siebie, pozycję zawodową i status społeczny. Nie bez znaczenia jest także dla nas chęć podkreślenia kobiecego piękna i elegancji. Dlatego w projekt zegarka Sky włożyliśmy wszystkie nasze talenty i umiejętności. 

Zegarki zarówno w pierwszej jak i drugiej odsłonie zostały stworzone w wielu wersjach kolorystycznych, by odpowiedzieć na wymagające oczekiwania ich Właścicielek. Naszym pragnieniem było, aby nasze Klientki mogły dobrać zegarek według dowolnego kryterium, i aby ten wybór był idealny. W naszej opinii udało się osiągnąć cel, który przed sobą postawiliśmy, o czym świadczy zaprojektowanie i stworzenie drugiej serii zegarków w odsłonie New Sky. 

New Sky, uznajemy za projekt kompletny. Czerpiąc z doświadczeń przy projektowaniu i wprowadzaniu na rynek, serii Sky, chcieliśmy zaprojektować ekskluzywny zegarek damski, który nie będzie jedynie formą biżuterii i dodatkiem do stroju, czy okazji. Tworząc drugą odsłonę zegarków premium New Sky, chcieliśmy dać szansę także Panom, aby mogli podarować swoim partnerkom wyjątkowy przedmiot, który będzie wyrazem uznania, miłości i szacunku.