O marce
 

Marka Balticus

Balticus to eleganckie markowe zegarki premium męskie i damskie, które wyróżniają się ponadczasowym stylem i niezwykłym wykonaniem. Co więcej są produkowane pod szyldem polskiej marki, będąc owocem projektów młodego polskiego projektanta Mateusza Przystała

Bartosz Knop założyciel i pasjonat

Nazywam się Bartosz Knop i jestem założycielem marki Balticus, która od lat pozwala Państwu tworzyć unikalne stylizacje, wykorzystując zegarki damskie i męskie naszej marki, która z racji swojego pochodzenia, czyli miasta Władysławowa znajdującego się blisko Morza Bałtyckiego, otrzymała nazwę nawiązującą właśnie do niego. W końcu, jak głębokie i piękne jest morze, takie są i nasze zegarki.

Moja pasja do czasomierzy rozpoczęła się w 2014r. po powrocie z Islandii do Polski. Wcześniej, co może być dla Państwa zaskakujące, zajmowałem się całkowicie inną branżą, która nie miała nic wspólnego z zegarkami a tym bardziej zegarkami premium. Przez lata prowadziłem sprzedaż produktów rybnych, zaś na kilka lat przed założeniem Balticusa byłem wspólnikiem oraz CEO w polsko-islandzkiej spółce.

Więcej o Bartoszu Knopie

Pomimo iż nie byłem wcześniej związany z branżą, ani biżuteryjną, ani tym bardziej z zegarkami premium, moje samozaparcie, świeże spojrzenie i nieszablonowe podejście, pozwoliło mi stawiać powolne i sukcesywne kroki w tej niezwykłej i inspirującej branży. A dzięki Państwa zainteresowaniu naszymi produktami mocno wierzę w sukces marki Balticus na rynku globalnym. Nawet w małej skali sprzedaż i rozpoznawalność także poza Polską jest moim prywatnym celem.

 

Zegarmistrzostwo Ogrodowicz i Syn

Aktualnie w sprzedaży regularnej Balticusa znajduje się 35 modeli czasomierzy. Nasze zegarki składane są w salonie zegarmistrzowskim w Gdyni – Ogrodowicz i Syn, gdzie od trzech pokoleń rodzina Ogrodowicz zajmuje się zegarmistrzostwem. To dzięki ich pracy i doświadczeniu udaje się uniknąć wielu błędów już w fazie projektowania, czy przy ocenie prototypów. Zobacz, jak powstał i rozwijał się ich zakład.

Piotr Ogrodowicz- Mistrz zegarmistrzowski

Od najmłodszych lat wdrażał się w tajniki tego zawodu, aby z sukcesem prowadzić jeden z najbardziej rozpoznawalnych zakładów zegarmistrzowskich w Trójmieście. Prowadzi autoryzowany serwis m.in. marek szwajcarskich i japońskich. Balticusowi towarzyszy od początku wprowadzenia zegarków na rynek, składa wybrane modele oraz jest serwisantem, ale także czynnie bierze udział w fazie projektowej i wdrożeniowej nowych modeli.

 

Mateusz Przystał - projektant

Projektant i kreatywna połówka założycielskiego duetu D61 Design. Dziennikarze piszą o nim: “młody i z doświadczeniem” - Mateusz urodził się w 1995 roku, ale pierwsze zawodowe kroki stawiał jeszcze jako nastolatek. Wychował się na tzw. twardym designie, czyli współpracy z cięższymi gałęziami przemysłu.

Chętnie za wyzwanie wybiera środki transportu (od futurystycznych kamperów i skutera dla niepełnosprawnych po elektryczne autobusy), ale w portfolio ma również kolekcje mebli metalowych dla Metalkasu, funkcjonalne rozwiązania stołecznej stacji benzynowej Moya czy zegarki Balticus.

 

Hashtag - dystrybucja

Hashtag.pl to wyłączny dystrybutor wielu marek zegarków w Polsce. W ciągu wielu lat działalności zbudowaliśmy stabilną i fachową sieć sprzedaży. Współpracujemy zarówno ze wszystkimi liczącymi się sklepami niezależnymi w Polsce, jak też ze wszystkimi sieciami.

Każdego dnia wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by miłością do zegarków zarazić wszystkich! Budujemy sieć sklepów partnerskich, które tak jak my chcą oferować klientom niecodzienny styl i nowoczesny design. Starannie selekcjonujemy zegarki, akcesoria i biżuterię pod kątem krajowych odbiorców.

Więcej o Hashtag

Poza świetnymi produktami oferujemy komfortowe warunki handlowe, sprawną obsługę zamówień i reklamacji, szkolenia i pomoc w ekspozycji oraz indywidualne podejście do potrzeb sklepu.
Będąc częścią grupy marketingowej, pracujemy z kreatywnymi profesjonalistami, projektując materiały reklamow,e aranżując wystawy i tworząc najlepsze praktyki w branży modowych akcesoriów zdobiących nadgarstki.

Emarketing Experts - ecommerce i marketing

Jesteśmy ekspertami nowych mediów. Łączymy kompetencje agencji interaktywnej, software house’u oraz agencji SEM-owej. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie i dalej analizę wyników i optymalizację działań.

Od 2004 r. pielęgnujemy marki i jesteśmy w tym świetni. Wspieramy naszych klientów w budowaniu wizerunku ich firm, produktów i usług w Internecie. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicą. Internet to nasza pasja i jesteśmy z nim na bieżąco.

Więcej o Emarketing Experts

Nie ma chyba branży, dla której nie pracowalibyśmy w naszej prawie dwudziestoletniej historii. Wśród naszych klientów mamy małe, polskie firmy rodzinne, start-upy, ale też duże międzynarodowe korporacje oraz instytucje administracji publicznej.
Planujemy i kompleksowo realizujemy komunikację marketingową dla marek będących w dystrybucji Hashtag.pl, w tym oczywiście dla marki Balticus. Poprzez codzienny bezpośredni kontakt Emarketing Experts i Hashtag.pl gwarantujemy, że działania prowadzone są sprawnie i efektywnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium