Balticus

Volans

Zegarek Balticus Volans to propozycja dla osób poszukujących czegoś nieco bardziej eleganckiego, ale nie pozbawionego własnego, unikalnego charakteru.

Wypukłe szkło

Uwagę przykuwa tu zwłaszcza delikatnie wypukła tarcza, nienachalnie nawiązująca tym zabiegiem do zegarków z lat 50’. Podziałka minutowa znalazła się na środku cyferblatu co nadaje bardzo ciekawego wyglądu, a zarazem ułatwia odczyt godziny. Bezpieczeństwo tarczy zapewnia tu delikatnie wypukłe szkło szafirowe z antyrefleksem.

Styl vintage

Efektowny, przeszklony dekiel skrywa uznany, japoński mechanizm automatyczny – Miyota 9015 – łożyskowany na 24 kamieniach. Gustowny detal w postaci sygnowanej koronki to jedna z tych małych rzeczy, które cieszą. Wszystkie czasomierze z rodziny Volans składane są w Gdyni w zakładzie zegarmistrzowskim Ogrodowicz i Syn. Zegarek w stylu vintage made in Poland? Czemu nie!

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, występujący także w angielskim klubie West Bromwich Albion, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.