Balticus Sky Variety - kolekcja eleganckich zegarków damskich

Sky Variety

Kolekcja zegarków damskich Balticus Sky Variety idealnie łączy w sobie subtelne piękno, mnogość funkcji i rasowy casualowy styl. Przekonaj się o tym sama, jak cudowna może być ta wielowymiarowość, którą cechują zegarki damskie premium z najnowszej kobiecej linii. Kolekcja Sky Variety to spełnienie marzeń, które wzniesie Cię ponad niebo, a dodatkowo podkreśli Twoje niezwykłe piękno i niepowtarzalny styl.

Niebo niejedno ma imię

Jeśli zastanawiasz się nad kolorem, jaki powinien mieć Twój wymarzony zegarek damski premium i wahasz się między klasycznym złotem, a pasującym do wszystkiego srebrem – wychodzimy temu naprzeciw. W najnowszej kolekcji Sku Variety możesz wybrać zegarek bikolorowy. Łączący to co najlepsze ze złota, czyli luksus i klasę oraz srebrną elegancję.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje w kolekcji Sky Variety znajdziesz wszystko to, co jest najlepsze dla Ciebie. Co więcej pod nieważne, jaka będzie końcowa barwa koperty i bransolety, niezmienny pozostaje cyferblat wykonany z masy perłowej o klasycznym biało-perłowym odcieniu, który dzięki charakterystycznemu wzorowi  i wrażeniu głębi przywodzi na myśl fakturę obłoków. O ekskluzywnych zegarkach damskich z tej kolekcji, uwielbiamy myśleć wręcz, jak o lekkich chmurnych obłokach chmur, które możesz założyć na swój nadgarstek.

Bujając w obłokach

Zegarki z linii Sky Variety idealnie wpisują się w miejski styl. Co więcej są niezwykle lekkie, właśnie jak obłoki chmur. A dzięki nietuzinkowemu, ekskluzywnemu wykonaniu pozwalają bujać w obłokach pełnych stylu i luksusu. Koperty zegarków o średnicy 38mm sprawiają, że zaznaczają one swoją obecność na nadgarstku, nie dominując go jednak. Znakomicie czują się w towarzystwie bransoletek i innych dodatków. Na perłowych tarczach udało się pokazać naprawdę wiele.

Do Waszej dyspozycji oddajemy rozbudowany datownik z bardzo efektownym okienkiem, wskaźnik czasu 24-godzinnego, a także subtarczę drugiej strefy czasowej. Wszystkie te funkcje obsługiwane są przez japoński mechanizm Citizen Miyota. Ręcznie nakładane indeksy oraz wskazówki wypełniliśmy wysokiej klasy substancją luminescencyjną zapewniającą łatwość odczytu w ciemności. Bransolety w linii Balticus Sky Variety wykonane są z litych ogniw, a schowane zapięcie motylkowe podkreśla biżuteryjny charakter zegarków.

Te wszystkie zalety zegarków damskich premium z serii Sky Variety są dowodem na to, że stworzyliśmy zegarki, które łączą w sobie subtelne piękno, mnogość funkcji i rasowy casualowy styl, a do tego są lekkie, jak chmurne obłoki. Jeśli szukasz zegarka, który pomoże Ci się wyróżnić, a zarazem jest subtelny i nienachalny to Balticus Sky Variety jest właśnie dla Ciebie!

Kamil Grosicki twarzą marki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, występujący także w angielskim klubie West Bromwich Albion, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.