Balticus Sky Variety - kolekcja eleganckich zegarków damskich

Sky Variety

Kolekcja zegarków damskich Balticus Sky Variety idealnie łączy w sobie subtelne piękno, mnogość funkcji i rasowy casualowy styl. Przekonaj się o tym sama, jak cudowna może być ta wielowymiarowość, którą cechują zegarki damskie premium z najnowszej kobiecej linii. Kolekcja Sky Variety to spełnienie marzeń, które wzniesie Cię ponad niebo, a dodatkowo podkreśli Twoje niezwykłe piękno i niepowtarzalny styl.

Niebo niejedno ma imię

Jeśli zastanawiasz się nad kolorem, jaki powinien mieć Twój wymarzony zegarek damski premium i wahasz się między klasycznym złotem, a pasującym do wszystkiego srebrem – wychodzimy temu naprzeciw. W najnowszej kolekcji Sku Variety możesz wybrać zegarek bikolorowy. Łączący to co najlepsze ze złota, czyli luksus i klasę oraz srebrną elegancję.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje w kolekcji Sky Variety znajdziesz wszystko to, co jest najlepsze dla Ciebie. Co więcej pod nieważne, jaka będzie końcowa barwa koperty i bransolety, niezmienny pozostaje cyferblat wykonany z masy perłowej o klasycznym biało-perłowym odcieniu, który dzięki charakterystycznemu wzorowi  i wrażeniu głębi przywodzi na myśl fakturę obłoków. O ekskluzywnych zegarkach damskich z tej kolekcji, uwielbiamy myśleć wręcz, jak o lekkich chmurnych obłokach chmur, które możesz założyć na swój nadgarstek.

Bujając w obłokach

Zegarki z linii Sky Variety idealnie wpisują się w miejski styl. Co więcej są niezwykle lekkie, właśnie jak obłoki chmur. A dzięki nietuzinkowemu, ekskluzywnemu wykonaniu pozwalają bujać w obłokach pełnych stylu i luksusu. Koperty zegarków o średnicy 38mm sprawiają, że zaznaczają one swoją obecność na nadgarstku, nie dominując go jednak. Znakomicie czują się w towarzystwie bransoletek i innych dodatków. Na perłowych tarczach udało się pokazać naprawdę wiele.

Do Waszej dyspozycji oddajemy rozbudowany datownik z bardzo efektownym okienkiem, wskaźnik czasu 24-godzinnego, a także subtarczę drugiej strefy czasowej. Wszystkie te funkcje obsługiwane są przez japoński mechanizm Citizen Miyota. Ręcznie nakładane indeksy oraz wskazówki wypełniliśmy wysokiej klasy substancją luminescencyjną zapewniającą łatwość odczytu w ciemności. Bransolety w linii Balticus Sky Variety wykonane są z litych ogniw, a schowane zapięcie motylkowe podkreśla biżuteryjny charakter zegarków.

Te wszystkie zalety zegarków damskich premium z serii Sky Variety są dowodem na to, że stworzyliśmy zegarki, które łączą w sobie subtelne piękno, mnogość funkcji i rasowy casualowy styl, a do tego są lekkie, jak chmurne obłoki. Jeśli szukasz zegarka, który pomoże Ci się wyróżnić, a zarazem jest subtelny i nienachalny to Balticus Sky Variety jest właśnie dla Ciebie!