Sky

Variety

Kolekcja Sky Variety to już druga nasza linia dedykowana Paniom. Podobnie jak w przypadku zegarków z kolekcji Sky za inspirację posłużyło nam ulotne i oniryczne piękno nieba. O ile jednak w tych drugich skupiliśmy się na błękitach i granatach, o tyle tym razem zapragnęliśmy zamknąć w formie zegarka subtelny czar leniwie sunących bo nieboskłonie obłoków. Czy nam się udało? Oceńcie sami.

Niebo niejedno ma imię

Jakiej barwy powinien być Twój wymarzony zegarek? Klasycznie złoty? Pasujący do wszystkiego srebrny? A może bliższy jest Ci tak modny ostatnio kolor różowego złota? Nie? A co powiesz na bikolor w dwóch wariantach? Niezależnie od tego  jakie są Twoje preferencje w kolekcji Sky Variety znajdziesz coś dla siebie.  Niezależnie od barwy koperty i bransolety niezmienny pozostaje cyferblat wykonany z masy perłowej o klasycznym biało-perłowym odcieniu, który dzięki charakterystycznemu wzorowi  i wrażeniu głębi przywodzi na myśl fakturę obłoków.  O zegarkach z tej kolekcji lubimy myśleć jak o kawałkach chmur, które możesz założyć na swój nadgarstek.

Bujając w obłokach

Zegarki z linii Sky Variety idealnie wpisują się w miejski styl. Koperty o średnicy 38mm sprawiają, że zaznaczają one swoją obecność na nadgarstku, nie dominując go jednak. Znakomicie czują się w towarzystwie bransoletek i innych dodatków. Na perłowych tarczach udało się pokazać naprawdę wiele. Do Waszej dyspozycji oddajemy rozbudowany datownik z bardzo efektownym okienkiem, wskaźnik czasu 24-godzinnego, a także subtarczę drugiej strefy czasowej. Wszystkie te funkcje obsługiwane są przez japoński mechanizm Citizen Miyota. Ręcznie nakładane indeksy oraz wskazówki wypełniliśmy wysokiej klasy substancją luminescencyjną zapewniającą łatwość odczytu w ciemności. Bransolety w linii Balticus Sky Variety wykonane są z litych ogniw, a schowane zapięcie motylkowe podkreśla biżuteryjny charakter zegarków. Nieskromnie uważamy, że stworzyliśmy zegarek, który łączy w sobie subtelne piękno, mnogość funkcji i rasowy casualowy styl. Szukasz zegarka, który pomoże Ci się wyróżnić , a zarazem jest subtelny i nienachalny ? Balticus Sky Variety jest właśnie dla Ciebie!

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, występujący także w angielskim klubie West Bromwich Albion, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.