Diver inny niż wszystkie

Moonfish

Z nieukrywaną dumą prezentujemy Wam nasze najnowsze dziecko. Balticus Moonfish to zegarek, którego stworzenie kosztowało nas wiele pracy i wysiłku. Nie żałujemy jednak niczego. Zegarek powstał dokładnie taki jakim go sobie wymarzyliśmy i możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że oddajemy w Wasze ręce produkt kompletny i wyjątkowy. Pragniemy również z tego miejsca podziękować Wam za wsparcie, zarówno inwestorskie jak i za cenne uwagi, zgłaszane przez Was za pośrednictwem Facebooka. Dziękujemy że jesteście z nami!

Balticus Moonfish

Balticus Moonfish - dopracowany w każdym detalu

Balticus Moonfish to nasze kolejne podejście do tematu zegarków nurkowych. Znacie nas dobrze, więc wiecie że w kwestiach projektowych nie idziemy po linii najmniejszego oporu, a celujemy w ambitne rozwiązania. Nie inaczej jest i tym razem. Balticus Moonfish zaprojektowany został, tak jak i duża część naszych wcześniejszych modeli, przez Matusza Przystała. Najciekawszym, i robiącym największe wrażenie elementem zegarka jest tu bez wątpienia jego obrotowy bezel. Ten, tak charakterystyczny dla zegarków nurkowych, element w Moonfish’owym wydaniu pochwalić się może żłobieniami znajdującymi się nie na jednej a na dwóch stycznych ze sobą płaszczyznach. Co więcej ranty zbiegają się ze sobą co daje kapitalny efekt.

Bez kompromisów!

Zjawiskowy bezel to oczywiście nie wszystko czym Balticus Moonfish może się pochwalić. Nasz najnowszy zegarek wykonany został z wyjątkowego stopu 904l (zwanego potocznie stalą Rolexową). Jest to stal twardsza (a przez to trudniejsza w obróbce od popularnej 316l), co przekłada się na wysoką odporność na korozję i ścieranie, oraz piękny połysk- (niższa zawartość węgla). Moonfisha wyposażyliśmy w precyzyjny, japoński automatyczny werk, szafirowe szkiełko z antyrefleksem, szwajcarską Super Luminovę (także na koronce i znacznikach bezela), oraz wodoszczelność w klasie 20 ATM. To piękny, stylowy nurek, którego noszenie sprawi Wam wiele przyjemności.