Gwiezdny pył

Gwiezdny Pył

Fragment gwiaździstego, nocnego nieba zamknięty w formie zegarka – to pierwsze co przychodzi na myśl, gdy po raz pierwszy spojrzymy na Balticus Gwiezdny Pył. Kolekcja ta jest obecnie najbardziej rozwiniętą linią marki. Do chwili obecnej zawiera w sobie ponad 20 różnych wersji kolorystycznych. Jest ona bez wątpienia nasza chlubą, ale również najbardziej charakterystycznym produktem z logiem Balticus.

Kolekcja eleganckich zegarków męskich i damskich z nietuzinkową tarczą

Zegarki te na początku swego istnienia posiadały tarczę z awenturynu. Choć nadal jest to używany przez nas najczęściej materiał do wykończenia tarcz, to obecnie oferta Gwiezdnych Pyłów, oto również modele z cyferblatami z naturalnego meteorytu, meteorytu barwionego na niebiesko czy też z awenturynu w kolorze zielonym.

Modele dostępne w kolekcji

Minimalizm i elegancja

Ten niezwykły efekt jest zasługą granatowego awenturynu. Aby nie odwracać uwagi od niecodziennego cyferblatu, zarówno wskazówki jak i indeksy są minimalistyczne i eleganckie. Stalowe koperty o wyrazistych, szlifach i licznych ostrych krawędziach nadają Gwiezdnemu Pyłowi surowego, wyrazistego charakteru

Przez lata rozwijając produkt, z którego jesteśmy bardzo dumni, sięgnęliśmy po inne rozwiązania. Postanowiliśmy zaoferować naszym klientom odrobinę ekstrawagancji i model ten stworzyliśmy w kopercie i bransolecie pokrytej powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Pokusiliśmy się również o wyprodukowanie modelu łączącego kolor stali szlachetnej z powłoką w kolorze różowego złota.

Mnogość wariantów dla każdego

Wykończenie tarcz i kolorów kopert nie jest jedynym wyborem przed jakim stają nasi klienci. Jak przystało na najbardziej rozbudowaną kolekcję możemy się poszczycić tym, że nasi klienci mają możliwość wyboru spośród kilku rodzajów mechanizmów. Począwszy od mechanizmu kwarcowego, poprzez mechanizm automatyczny 3 wskazówkowy, kończąc na doskonałym mechanizmie ETA VALJOUX 7750, którego używają dziesiątki szanowanych firm zegarkowych na całym świecie. Bez względu na rozmiar każdy z tych zegarków posiada szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną i wodoszczelność na poziomie minimum 100 metrów. Każdy produkt jest oferowany na pasku skórzanym, ale przeważająca część modeli posiada również stalową bransoletę. Stalowa bransoleta posiada solidne zapięcie z regulacją, które w zależności od potrzeb możemy wydłużyć lub skrócić, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Unikalny materiał w znanej formie

Jako pierwsza polska zegarkowa firma postanowiliśmy stworzyć zegarki z kopertą wykonaną ze stali damasceńskiej. Niepowtarzalność jej faktury sprawia, że każda sztuka różni się od drugiej wyglądem, mianując każdy zegarek wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju.

Specyfikacja

 • Kolor tarczy
  Niebieski, Szary, Zielony
 • Szerokość koperty
  37mm, 40 mm, 42 mm
 • Szkiełko
  Szafirowe
 • Wodoszczelność
  20 ATM
 • Gwarancja
  2 lata

Damska część kolekcji

Stworzenie damskiej części tej kolekcji dało nam nowe możliwości poszerzenia oferty o tarcze wykonane z masy perłowej. Materiał ten chętnie wybierany przez Panie spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientek, ale nasz sztandarowy awenturyn nadal jest najchętniej wybieraną wersją również wśród płci pięknej.

Nieodłączny element stylizacji

Czar i elegancja to słowa najlepiej opisujące zegarki premium z kolekcji Gwiezdny Pył. Są świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji, niezależnie czy formalnej czy mniej formalnej. Nadają uroku a zarazem charakteru każdej osobie, która je nosi. Ekskluzywne zegarki męskie i damskie z tej serii to wszystko co najlepsze, czyli nietuzinkowość i magiczny charakter rodem z kosmosu! Gwiezdny Pył to ekskluzywne zegarki męskie, jak i damskie, które wręcz chce się nosić! Przekonajcie się sami, wybierając swój wyjątkowy model z całej magicznej serii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium