Wisła

Kraków

Kochamy zegarki. Kochamy też sport.  Naturalnym jest więc, że dążyliśmy do dokonania fuzji dwóch naszych największych pasji. Cel ten udało nam się zrealizować dnia 19.11.2019, wtedy właśnie zaprezentowaliśmy zegarek stworzony we współpracy z Wisłą Kraków.

Oficjalny zegarek klubu spod znaku białej gwiazdy to jeden z tych modeli, które napawają nas wyjątkową dumą. Dołożyliśmy wszelkich starań by tchnąć w niego duszę Wisły, nie chcieliśmy stworzyć po prostu kolejnego marketingowego gadgetu.

Nieskromnie powiemy, że chyba nam się to udało. Za bazę konstrukcyjną posłużył nam gwiezdny pył, nie obyło się jednak bez drobnego twistu. Do Wiślackiego zegarka trafiła bowiem nowa wersja koperty.

To jeszcze nie wszystko w kwestii nowości – oficjalny zegarek Wisły Kraków to nasz pierwszy czasomierz wyposażony w szwajcarski mechanizm Sellita SW200. Na tarczy postanowiliśmy umieścić trójwymiarowy, zaczerpnięty z loga klubu wizerunek piłki.

Kolejnym ukłonem w kierunku klubowej heraldyki jest biała gwiazda usytuowana na godzinie 12. Indeksy (łącznie z gwiazdą) zostały oczywiście pokryte farbą luminescencyjną.

To jeszcze nie koniec smaczków związanych z Wisłą. Na przeszklony dekiel, przez który podziwiać można pracę szwajcarskiego mechanizmu, nanieśliśmy kolorowy herb klubu. Skoro już o deklu mowa to znalazł się na nim nasz ulubiony detal – cytat wiślańskiej legendy – Henryka Reymana.

Obok słów znanego piłkarza wygrawerowano numer limitacji. Model powstał w 114 egzemplarzach – tyle właśnie lat Krakowski klub skończy w przyszłym roku.

Całość trafiła do pamiątkowego pudełka sygnowanego białą gwiazdą, w którym, poza zegarkiem, znalazł się jeszcze dodatkowy dopasowany kolorystycznie pasek. Cóż powiedzieć więcej? Chyba tylko : Wisła gola!!