Wisła

Kraków

Kochamy zegarki. Kochamy też sport.  Naturalne stało się, że wytrwale dążyliśmy do dokonania fuzji dwóch naszych największych pasji. Cel ten udało nam się zrealizować dnia 19.11.2019, wtedy właśnie zaprezentowaliśmy zegarek stworzony we współpracy z Wisłą Kraków. Jako polska marka ekskluzywnych zegarków damskich i męskich z dumą wspieramy polski sport nietuzinkowymi projektami zegarków.

Oficjalny zegarek klubu Wisła Kraków

Oficjalny zegarek klubu spod znaku białej gwiazdy to jeden z tych modeli, które napawają nas wyjątkową dumą. Dołożyliśmy wszelkich starań by tchnąć w niego duszę Wisły. Nie chcieliśmy stworzyć po prostu kolejnego marketingowego gadżetu. A stworzyć we współpracy z naszym czołowym projektantem Piotrem Ogrodowiczem i ideą Wisły Kraków prawdziwie magiczna biżuterię, którą nosiłoby się z dumą.

Dzięki naszej wytrwałości i precyzyjności w dążeniu do spełnienia tego, jakże dla nas ważnego celu, udało nam się końcowo go osiągnąć. Co więcej, skoro chcieliśmy dać temu zegarkowi trochę duszy, to i magii, dlatego właśnie za główna bazę konstrukcyjną posłużył nam gwiezdny pył. Nie obyło się jednak bez drobnego twistu. Do Wiślackiego zegarka trafiła bowiem nowa wersja koperty. Innowacja i nieszablonowość to dwie nierozerwalne cechy, które pozwalają nam na poszukiwanie i wykorzystywanie całkowicie nowych i zaskakujących rozwiązań.

To jeszcze nie wszystko w kwestii nowości – oficjalny zegarek Wisły Kraków to nasz pierwszy czasomierz wyposażony w szwajcarski mechanizm Sellita SW200. Na tarczy postanowiliśmy umieścić trójwymiarowy, zaczerpnięty z loga klubu wizerunek piłki. Co na pewno przykuje uwagę fanów piłki nożnej. A dodatkowo ekskluzywne zegarki męskie z tej serii będą z dumą noszone na meczach, jak na prawdziwych miłośników klubu przystało.

Nie można zapomnieć również o tym, że kolejnym ukłonem w kierunku klubowej heraldyki jest biała gwiazda usytuowana na godzinie 12. Indeksy (łącznie z gwiazdą) zostały oczywiście pokryte farbą luminescencyjną, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie widoczne również w ciemności.  Ale, musimy dodać, że to nie koniec niespodzianek i smaczków związanych z Wisłą.

Na przeszklony dekiel, przez który podziwiać można prace szwajcarskiego mechanizmu, nanieśliśmy kolorowy herb klubu. Prawdziwe serce na tarczy. Skoro już o deklu mowa to znalazł się na nim nasz ulubiony detal – cytat wiślańskiej legendy – Henryka Reymana. Co sprawia, że zegarki męskie premium z tej serii nabierają dodatkowego mocnego symbolicznego akcentu i jeszcze większej niezwykłości.

Obok słów znanego piłkarza wygrawerowano numer limitacji. Model powstał w 114 egzemplarzach – tyle właśnie lat Krakowski klub skończy w przyszłym roku. Dlatego zegarki męskie premium inspirowane Wisła Kraków są tak cenne i wyjątkowe, a dodatkowo limitowane. Niezaprzeczalnie budząc zachwyt, nie tylko miłośników klubu. Ta symbolika i magia, czyli dusza, którą chcieliśmy wpleść w najdrobniejsze detale zegarka, sprawia, że nie da się przejść obok tej serii obojętnie, a wręcz zapada ona w duszę.

Całość trafiła do pamiątkowego pudełka sygnowanego białą gwiazdą, w którym, poza zegarkiem, znalazł się jeszcze dodatkowy dopasowany kolorystycznie pasek. Cóż powiedzieć więcej? Chyba tylko – Wisła gola!!