PGNiG

Superliga

Sport zawsze był bliski naszemu sercu, zaś szczególne w nim miejsce, okupuje nieodmiennie, od lat piłka ręczna. Zawsze z wypiekami na twarzach oglądamy poczynania naszych szczypiornistów na krajowych i zagranicznych boiskach. Było naszym cichym marzeniem by kiedyś dołożyć jakąś własną cegiełkę do historii tego pięknego sportu. Napawa nas wielką dumą, że w końcu cel ten został osiągnięty.

Informacja, że jesteśmy jednym z głównych sponsorów PGNiG superligi w zarówno męskim jak i w damskim wydaniu zapewne nie zaskoczy fanów piłki ręcznej . Wszak już od jakiegoś czasu nasza obecność  we wszystkich wydarzeniach związanych z PGNiG superligą jest bardzo widoczna. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy ograniczyli się jedynie do cichego patronatu. Z dużą satysfakcją fundujemy nagrody dla zawodników – oczywiście w postaci zegarków Balticus.

Modelem jaki wytypowaliśmy do uhonorowywania wyróżniających się szczypiornistów jest elegancki Balticus Volans. Szczypiornistki zaś cieszyć się mogą eterycznymi Balticus Sky.  Pokusiliśmy się nawet o oznaczenie naszych czasomierzy, które trafiają do zawodników  stosownym, pamiątkowym nadrukiem na deklu.  Sponsorowane przez nas nagrody są wręczane między innymi najlepszemu zawodnikowi bądź zawodniczce PGNiG superligi każdego miesiąca.

Chcemy wierzyć, że po latach te zegarki staną się dla zawodników miłą pamiątką, do której chętnie będą wracać. Póki co jednak cieszymy się z faktu, że Balticus to oficjalne zegarki damskiej oraz męskiej PGNiG superligi. Do zobaczenia na boiskach i transmisjach meczów w TV – będziemy tam. A Wy?