0

Balticus Watches to nie tylko sprzedawca zegarków. Tworzymy rodzinną atmosferę dla naszych klientów, aby poczuli się docenieni w każdym możliwym aspekcie. Nasz czasomierz na ich nadgarstku to dla nas najwyższe wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni i chcemy się nim chwalić.

Nie jesteśmy masowym dostawcą produktów, uważamy siebie za manufakturę stawiającą na wysoką jakość produktów i dopracowanie każdego detalu. Swoje zegarki tworzymy z najlepszych dostępnych materiałów, a sercem każdego z nich jest skrupulatnie testowany przez nas mechanizm, który gwarantuje niezawodną pracę na długi czas.

Nie wstydzimy się powiedzieć, że jest to dzieło „Made in Poland”, niektóre modele projektowane przez naszych rodaków i  składane w Gdyńskim salonie „Ogrodowicz i Syn”.

Pomimo niewielkich możliwości, mamy ogromne ambicje! Codziennie walczymy o pozycję na rynku, zdobywamy zaufanie klientów i właścicieli salonów branżowych powiększając tym samym dostępność naszych czasomierzy.

W tym wszystkim najważniejsi jesteście Wy – Nasi odbiorcy, którzy czytacie ten tekst. Serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie, to dla Was z każdym kolejnym projektem podnosimy sobie poprzeczkę.

Jako firma aktywnie wspieramy sport oraz akcje charytatywne. Dla wielu fundacji w ramach pomocy oddajemy zysk ze sprzedaży specjalnych edycji naszych wyrobów. Współpracujemy także z Superligą PGNiG, gdzie jako jeden ze sponsorów wręczamy zwycięzcom jako nagrody nasze zegarki. Ale nie chcemy na tym poprzestawać! Radość, którą w sobie mamy chcemy rozszerzać na wszystkie strony świata, a nasz apetyt ciągle rośnie!