Balticus Gwiezdny Pył kolekcja eleganckich zegarków męskich i damskich

Gwiezdny Pył

Fragment gwiaździstego, nocnego nieba zamknięty w formie zegarka – to pierwsze co przychodzi na myśl gdy po raz pierwszy spojrzymy na Balticus Gwiezdny pył. Luksusowe zegarki męskie z tej kolekcji to znakomity designerski dodatek dla każdego dostępny w wielu wariantach.

Minimalizm i elegancja

Ten niezwykły efekt jest zasługą granatowego awenturynu, z którego wykonana zostały tarcze wszystkich modeli z kolekcji. Aby nie odwracać uwagi od niecodziennego cyferblatu, zarówno wskazówki jak i indeksy są minimalistyczne i eleganckie. Stalowe koperty o wyrazistych, szlifach i licznych ostrych krawędziach nadają Gwiezdnemu pyłowi surowego, wyrazistego charakteru.

Wiele wariantów modelu

Decydując się na zegarek z tej kolekcji możecie wybierać pomiędzy; modelami damskimi i męskimi, wersją standardową oraz odchudzoną, wariantem z datownikiem lub też bez niego, kopertą w kolorze srebrnym, pokrytą złotą bądź czarną powłoką PVD. Każdy zegarek wyposażony został ponadto w precyzyjny mechanizm, szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem, wysoką klasę wodoszczelności oraz dodatkowy skórzany pasek. Czy można chcieć więcej?

Nieodłączny element stylizacji

Czar i elegancja te słowa najlepiej opisują zegarki męskie premium z kolekcji Gwiezdny Pył. Dlatego są świetnym uzupełnieniem, każdej stylizacji, niezależnie czy formalnej czy mniej formalnej. Nadają uroku, a zarazem charakteru, każdego kto je nosi. Ekskluzywne zegarki męskie z tej serii to wszystko co najlepsze, czyli nietuzinkowość i magiczny charakter rodem z kosmosu! To ekskluzywne zegarki męskie, które wręcz chce się nosić! Przekonaj się sam, wybierając ten jedyny z całej tej niezwykle magicznej serii.