Balticus Gwiezdny Pył kolekcja eleganckich zegarków męskich i damskich

Gwiezdny Pył

Fragment gwiaździstego, nocnego nieba zamknięty w formie zegarka – to pierwsze co przychodzi na myśl gdy po raz pierwszy spojrzymy na Balticus Gwiezdny pył. Luksusowe zegarki męskie z tej kolekcji to znakomity designerski dodatek dla każdego dostępny w wielu wariantach.

Minimalizm i elegancja

Ten niezwykły efekt jest zasługą granatowego awenturynu, z którego wykonana zostały tarcze wszystkich modeli z kolekcji. Aby nie odwracać uwagi od niecodziennego cyferblatu, zarówno wskazówki jak i indeksy są minimalistyczne i eleganckie. Stalowe koperty o wyrazistych, szlifach i licznych ostrych krawędziach nadają Gwiezdnemu pyłowi surowego, wyrazistego charakteru.

Wiele wariantów modelu

Decydując się na zegarek z tej kolekcji możecie wybierać pomiędzy; modelami damskimi i męskimi, wersją standardową oraz odchudzoną, wariantem z datownikiem lub też bez niego, kopertą w kolorze srebrnym, pokrytą złotą bądź czarną powłoką PVD. Każdy zegarek wyposażony został ponadto w precyzyjny mechanizm, szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem, wysoką klasę wodoszczelności oraz dodatkowy skórzany pasek. Czy można chcieć więcej?

Nieodłączny element stylizacji

Czar i elegancja te słowa najlepiej opisują zegarki męskie premium z kolekcji Gwiezdny Pył. Dlatego są świetnym uzupełnieniem, każdej stylizacji, niezależnie czy formalnej czy mniej formalnej. Nadają uroku, a zarazem charakteru, każdego kto je nosi. Ekskluzywne zegarki męskie z tej serii to wszystko co najlepsze, czyli nietuzinkowość i magiczny charakter rodem z kosmosu! To ekskluzywne zegarki męskie, które wręcz chce się nosić! Przekonaj się sam, wybierając ten jedyny z całej tej niezwykle magicznej serii.

Kamil Grosicki twarzą marki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.