Balticus Grey Seal kolekcja eleganckich zegarków męskich

Grey Seal

Dwójka w nazwie modelu Grey Seal II jest tu nie bez kozery – to reedycja pierwszego zegarka Balticus jaki powstał. Szarą Fokę darzymy szczególnym sentymentem, to właśnie praca nad tym zegarkiem uświadomiła nam jak wiele pracy, wiedzy, zaangażowania wymaga stworzenie zegarka od podstaw.

Projekt to wyzwanie

Faza projektowa tego modelu trwała aż 8 miesięcy i była dla nas prawdziwą szkołą życia. Wszystko czego się dzięki „foce” nauczyliśmy ma swoje odzwierciedlenie w każdym kolejnym zegarku Balticus.

Ponadczasowy diver

Grey Seal II to ponadczasowy diver w stylu kompresora, wyposażony w dokładny, automatyczny, japoński mechanizm zamknięty w kopertach wykonany ze stali bądź brązu. Dekiel zdobi tłoczony wizerunek foki szarej. Tarcza o wyraźnej fakturze dodatkowo podkreślonej gradientem intryguje i kusi do częstego zerkania na zegarek, bynajmniej nie w celu sprawdzenia godziny. Całości dopełnia świetny skórzany pasek i szafirowe szkło z antyrefleksem. Czy dasz radę oprzeć się pokusie posiadania?

Szwajcarska precyzja

Dzięki szwajcarskiej precyzji tworzymy zegarki w pełni polskiej marki, które dopracowane są w najdrobniejszych detalach. Wyznacznikami tego są niezawodność, trwałość i wielofunkcyjność, pozwalające na stworzenie zegarków idealnych, które dodatkowo wzbogacone są o niesamowity i nieszablonowy design, dzięki unikalnym projektom Piotra Ogrodowicza, prawdziwego pasjonaty i mistrza w swoim fachu. Dzięki czemu zegarki damskie i męskie premium naszej marki trafiają niezmiennie do Państwa serc od lat.

Kwintesencja kunsztu zegarmistrzowskiego

Cierpliwość i pieczołowitość to filary pracy zegarmistrza. Pozwala to na ogromną precyzję w zakresie produkcji niezawodnych i eleganckich zegarków męskich i damskich premium, które mogą cieszyć Państwa będąc noszone na ręku. Ta niezwykła biżuteria jest kwintesencją niezwykłości kunsztu zegarmistrzowskiego, dzięki czemu pozwala wzbogacać, każdą stylizację, będąc dodatkiem najwyższej klasy.