Balticus

Fazy Księżyca

Fazy księżyca, to nasza pierwsza linia wyposażona w graficzną prezentację cyklu lunarnego.

Gwarancja wysokiej precyzji

Za pracę zegarka, wraz ze wspomnianą wcześniej komplikacją odpowiada tu skryty pod deklem zdobionym gwiaździstym motywem szwajcarski mechanizm Ronda 708, co stanowi gwarancję wysokiej precyzji wskazań.

Ulotny czar nocnego nieba

Jeśli zaś chodzi o tarczę… Ulotny czar rozgwieżdżonego nocnego nieba zamknięty w formie niebieskiego awenturynu czy może drapieżna surowość meteorytu? W kolekcji Fazy księżyca możesz sam zdecydować, która tarcza bardziej wpisuje się w Twój gust. Każda ma zupełnie inny charakter, a widząc je obok siebie ma się wrażenie obcowania z dwoma zupełnie odmiennymi zegarkami. Całość zawiesiliśmy na znakomitej stalowej bransolecie wykonanej z drobnych, pełnych ogniw, wyposażonej w schowane motylkowe zapięcie. Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdybyśmy zapomnieli o dodatkowym skórzanym pasku.

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, występujący także w angielskim klubie West Bromwich Albion, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.