Balticus Fazy Księżyca kolekcja eleganckich zegarków męskich

Fazy Księżyca

Fazy księżyca, to nasza pierwsza linia wyposażona w graficzną prezentację cyklu lunarnego. Ekskluzywne zegarki męskie z tej serii to połączenie kosmicznego i niezwykłego designu z wysoką klasą wodoszczelności. Limitowana seria Fazy Księżyca została wzbogacona unikalną prezentacją cykli księżyca. Urok, tajemnica i czar, to cechy, które niezaprzeczalnie wyróżniają ekskluzywne zegarki męskie z tej serii.

Gwarancja wysokiej precyzji

Za pracę zegarka, wraz ze wspomnianą wcześniej kompilacją odpowiada tu skryty pod deklem zdobionym gwiaździstym motywem szwajcarski mechanizm Ronda 708, co stanowi gwarancję wysokiej precyzji wskazań. To prawdziwy kosmos w zasięgu ręki. Niezwykły, przed którym nie da się przejść obojętnie.

Ulotny czar nocnego nieba

Mówiąc o tarczy, należy wskazać, że ma ona w sobie ulotny czar rozgwieżdżonego nocnego nieba zamknięty w formie niebieskiego awenturynu, a nawet może wyróżnia ją drapieżna surowość meteorytu? W kolekcji Fazy księżyca możesz sam zdecydować, która tarcza bardziej wpisuje się w Twój gust. Każda ma zupełnie inny charakter, a widząc je obok siebie ma się wrażenie obcowania z dwoma zupełnie odmiennymi zegarkami. Całość zawiesiliśmy na znakomitej stalowej bransolecie wykonanej z drobnych, pełnych ogniw, wyposażonej w schowane motylkowe zapięcie. Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdybyśmy zapomnieli o dodatkowym skórzanym pasku.

Minimalizm i elegancja

Ekskluzywne zegarki męskie z serii Fazy Księżyca niosą ze sobą wszystkie księżycowe cechy – tajemniczość, nieopisany urok, zamknięte w eleganckim designie. To właśnie sprawia, że zegarki męskie premium z tej serii są tak kosmicznie niezwykłe. I to nie tylko w pełni Księżyca. Szyk, który nadają, nawet mniej formalnym stylizacjom, pozwala na dopasowanie ich na każdą okazję. Zakładając je na rękę pozwalasz sobie na metaforyczny pełen elegancji lot w kosmos – tam i z powrotem. Oczarowując tym niezwykłym biżuteryjnym dodatkiem wszystkich wokół. Minimalizm, który również jest charakterystyczny dla zegarków męskich premium z tej kolekcji w połączeniu z ich urokiem to połączenie wręcz idealne.