Balticus Fala kolekcja eleganckich zegarków męskich

Fala

Ten limitowany do 200 sztuk model powstawał przez bardzo długi czas, ale nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę liczbę cieszących oko detali, które w nim umieściliśmy. Tarczę zdobi fragment drzeworytu z 1831r. – Wielka fala w Kanagawie. Ten sam motyw znajdziecie również na deklu, tu jednak przybrał on formę misternego tłoczenia. Kolekcja ekskluzywnych zegarków męskich Balticus Fala wyróżnia się dodatkowo wysoką klasą wodoszczelności. Jest to również limitowana seria z unikalną grafiką. Co czyni zegarki męskie premium z tej kolekcji jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zjawiskowy efekt luminescencji

Naprawdę magicznie zrobi się jednak dopiero po zmroku – obok indeksów i podziałki bezela farbą luminescencyjną pokryliśmy także grafikę na tarczy, co w ciemności prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Brąz, z którego wykonana została koperta to najwyższej jakości metal używany w przemyśle morskim (oczywiście dostępna jest również wersja w kopercie stalowej). Wszystko wedle uznania i dla jak najlepszego efektu.

Dokładny i niezawodny

Fala ponadto legitymuje się wysoką klasą wodoszczelności, szafirowym szkłem z wewnętrznym antyrefleksem oraz dwoma paskami: skórzanym i silikonowym z klamrą z brązu. Dokładny i niezawodny japoński mechanizm automatyczny, łożyskowany na 24 kamieniach gwarantuje długie lata bezproblemowej pracy. Każdy egzemplarz zegarka posiada indywidualny numer limitacji wytłoczony na deklu, co czyni każdy egzemplarz wyjątkowym. Tej fali naprawdę warto dać się ponieść.

Kwintesencja kunsztu zegarmistrzowskiego

Projekt zegarków męskich premium z serii Balticus Fala zostały zaprojektowane przez naszego nietuzinkowego i nieszablonowego projektanta Piotra Ogrodowicza, który do zegarków podchodzi z niezwykłą precyzją i pomysłowością. Owocem jego inspiracji i poszukiwań są niezwykle ekskluzywne zegarki męskie, przed którymi nie da się przejść obojętnie. Ich innowacyjne i nowoczesne mechanizmy, sprawiają, że zegarki te są trwałe i wykonane z wysokojakościowych komponentów. Czego chcieć więcej?

Woda mu niestraszna

Nie tylko design wyróżnia zegarki męskie premium z tej kolekcji, ale i funkcjonalność. Charakterystyczną cechą tej niezwykłej kolekcji jest wodoszczelność, pozwalająca na nurkowanie z założonym zegarkiem. Uzupełniona unikalną szatą graficzną sprawia, że staje się jedyna w swoim rodzaju. Urokliwa i funkcjonalna, tak w skrócie można opisać serię ekskluzywnych zegarków męskich Balticus Fala. Przekonaj się sam o jej niezwykłości.