Balticus

Fala

Ten limitowany do 200 sztuk model powstawał przez bardzo długi czas, ale nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę liczbę cieszących oko detali, które w nim umieściliśmy. Tarczę zdobi fragment drzeworytu z 1831r – Wielka fala w Kanagawie. Ten sam motyw znajdziecie również na deklu , tu jednak przybrał on formę misternego tłoczenia.

Zjawiskowy efekt luminescencji

Naprawdę magicznie zrobi się jednak dopiero po zmroku – obok indeksów i podziałki bezela farbą luminescencyjną pokryliśmy także grafikę na tarczy, co w ciemności prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Brąz, z którego wykonana została koperta to najwyższej jakości metal używany w przemyśle morskim (oczywiście dostępna jest również wersja w kopercie stalowej).

Dokładny i niezawodny

Fala ponadto legitymuje się wysoką klasą wodoszczelności, szafirowym szkłem z wewnętrznym antyrefleksem, oraz dwoma paskami; skórzanym i silikonowym z klamrą z brązu. Dokładny i niezawodny japoński mechanizm automatyczny, łożyskowany na 24 kamieniach gwarantuje długie lata bezproblemowej pracy. Każdy egzemplarz zegarka posiada indywidualny numer limitacji wytłoczony na deklu, co czyni każdy egzemplarz wyjątkowym. Tej fali naprawdę warto dać się ponieść.

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, występujący także w angielskim klubie West Bromwich Albion, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.