Balticus Deep Water – szary zegarek męski wodoszczelny na bransolecie lub pasku

Deep Water

Eksploracja głębin zawsze nas fascynowała, a 12 miesięcy spędzone na projektowaniu kolekcji Deep Water stanowiły dla nas świetną okazję, by dać upust naszym podwodnym zapędom w postaci stworzenia zegarków premium, które słowo niezwykłe opisuje najbardziej precyzyjnie. Bez cienia zażenowania przyznajemy, że w ten projekt przelaliśmy bardzo dużo swojego serca i pasji, a finalnie stał się on dla nas czymś znacznie większym niż tylko kolejnym produktem  portfolio. Szczególnie, że projekt wykonał nasz niezastąpiony i ceniony Piotr Ogrodowicz, ogromny pasjonat zegarków. Poszukujący wciąż nieszablonowych rozwiązań. Patrząc na Balticus Deep Water z dumą możemy potwierdzić, że stworzyliśmy świetny zegarek i nie wstydzimy się tego głośno powiedzieć. Ale nie wierzcie nam na słowo – sprawdźcie sami jakim bezapelacyjnym twardzielem jest Balticus Deep Water.

Piękna ta bestia

To, co cechuje zegarki męskie premium z tej serii to niecodzienny kształt koperty, w połączeniu z ceramicznymi bezelami, szafirowymi szkiełkami z antyrefleksem oraz znakomitą lumą zaowocowały zegarkami, na które chce się patrzeć nie tylko w celu sprawdzenia godziny. W końcu, każdy przyzna rację, że wygląd ma znaczenie, ale to nie wszystko. W połączeniu z funkcjonalnością i stabilnością nowoczesnych i trwałych mechanizmów tworzą kompozycję, przed którą nie sposób przejść obojętnie. Szczególnie, że pod przeszklonymi deklami pracują w zegarku niezniszczalne japońskie mechanizmy Cizena – Miyota 9015, a do podwodnych  eskapad zachęca wodoszczelność w klasie 30ATM.

Było ich trzech

Mało? A co powiecie na dwa dodatkowe paski, które obok stalowej bransolety stanowią tu nieodzowny element zestawu? Brzmi wspaniale, prawda? Wspomniana bransoleta o pełnych ogniwach została, jak na nurka przystało wyposażona w zapięcie z blokadą. Pasek silikonowy to przede wszystkim wygoda i komfort podczas pływania, bądź nurkowania. Czyli wszystko to, co najważniejsze, a zarazem najlepsze. Pasek nylonowy, zaś równie dobrze sprawdzi się na lądzie jak i pod wodą, a do tego świetnie wygląda. Pełnia możliwości to właśnie wyróżnia zegarek męski luksusowy z tej serii. Oczywiście zadbaliśmy o to, by zakres regulacji pozwalał na zapięcie zegarka na piance nurkowej. Balticus Deep Water to pełne zanurzenie!