Balticus Deep Water – szary zegarek męski wodoszczelny na bransolecie lub pasku

Deep Water

Eksploracja głębin zawsze nas fascynowała, a 12 miesięcy spędzone na projektowaniu kolekcji Deep Water stanowiły dla nas świetną okazję, by dać upust naszym podwodnym zapędom w postaci stworzenia zegarków premium, które słowo niezwykłe opisuje najbardziej precyzyjnie. Bez cienia zażenowania przyznajemy, że w ten projekt przelaliśmy bardzo dużo swojego serca i pasji, a finalnie stał się on dla nas czymś znacznie większym niż tylko kolejnym produktem  portfolio. Szczególnie, że projekt wykonał nasz niezastąpiony i ceniony Piotr Ogrodowicz, ogromny pasjonat zegarków. Poszukujący wciąż nieszablonowych rozwiązań. Patrząc na Balticus Deep Water z dumą możemy potwierdzić, że stworzyliśmy świetny zegarek i nie wstydzimy się tego głośno powiedzieć. Ale nie wierzcie nam na słowo – sprawdźcie sami jakim bezapelacyjnym twardzielem jest Balticus Deep Water.

Piękna ta bestia

To, co cechuje zegarki męskie premium z tej serii to niecodzienny kształt koperty, w połączeniu z ceramicznymi bezelami, szafirowymi szkiełkami z antyrefleksem oraz znakomitą lumą zaowocowały zegarkami, na które chce się patrzeć nie tylko w celu sprawdzenia godziny. W końcu, każdy przyzna rację, że wygląd ma znaczenie, ale to nie wszystko. W połączeniu z funkcjonalnością i stabilnością nowoczesnych i trwałych mechanizmów tworzą kompozycję, przed którą nie sposób przejść obojętnie. Szczególnie, że pod przeszklonymi deklami pracują w zegarku niezniszczalne japońskie mechanizmy Cizena – Miyota 9015, a do podwodnych  eskapad zachęca wodoszczelność w klasie 30ATM.

Było ich trzech

Mało? A co powiecie na dwa dodatkowe paski, które obok stalowej bransolety stanowią tu nieodzowny element zestawu? Brzmi wspaniale, prawda? Wspomniana bransoleta o pełnych ogniwach została, jak na nurka przystało wyposażona w zapięcie z blokadą. Pasek silikonowy to przede wszystkim wygoda i komfort podczas pływania, bądź nurkowania. Czyli wszystko to, co najważniejsze, a zarazem najlepsze. Pasek nylonowy, zaś równie dobrze sprawdzi się na lądzie jak i pod wodą, a do tego świetnie wygląda. Pełnia możliwości to właśnie wyróżnia zegarek męski luksusowy z tej serii. Oczywiście zadbaliśmy o to, by zakres regulacji pozwalał na zapięcie zegarka na piance nurkowej. Balticus Deep Water to pełne zanurzenie!

Kamil Grosicki twarzą marki

Kamil Grosicki został ambasadorem marki Balticus! Sport jest zawsze na czasie, dlatego ta wyjątkowa współpraca jest wyrazem bliskich nam, sportowych wartości. Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski, uosabia ducha walki, wytrwałość w dążeniu do celu i pasję. Są one wspólnym mianownikiem także dla naszych działań, w związku z czym niezmiernie cieszy nas fakt, iż Kamil Grosicki wspiera markę Balticus, będąc od teraz jej twarzą.