Concierge

 

Concierge Balticus, nasz ekspert od zadań specjalnych
Poznaj Kubę Wojdata.
tel: +48 503 455 765
balticus@hashtag.pl

concierge

Wiedza to podstawa a Kuba ma ją w małym palcu. Od 2012 roku związany ze światem zegarków - wielki, zegarkowy pasjonat. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt artykułów napisanych dla portalu Zegarki i Pasja, doświadczenie zbierał u dużych sprzedawców z branży, a od stycznia 2022 r. jest częścią naszego Balticusowego stada, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzeba przyznać, że mamy szczęście do ludzi 😊 Ale do rzeczy. Dlaczego Kuba jest ekspertem od zadań specjalnych? Zadaniem Kuby jest zapewnienie naszym klientom poczucia komfortu i doświadczenia zakupowego powodującego naturalny, mimowolny uśmiech od ucha do ucha. Tak, błogość, na tym stanie zegarkowego nabywcy nam zależy. Zatem jeśli:

  1. Chcesz wybrać numer limitacji? Poszukujesz konkretnego? Nawet jeśli nie ma go u nas, sprawdzimy czy jest jeszcze dostępny na rynku i postaramy się ściągnąć go dla Ciebie.
  2. Masz apetyt na indywidualnie dobrany pasek
  3. Marzy Ci się zmodyfikowana tarcza?
  4. Chcesz byśmy dopasowali obwód bransolety przy zakupie on-line??
  5. Chcesz kupić zegarek razem z Balticusowymi gadżetami?
  6. Planujesz zakup Balticusa, ale nie masz czasu na dojazd do naszego showroomu, albo najzwyczajniej nie jest Ci do niego po drodze? To nie problem. Umów się z Kubą na spotkanie w dogodnym i bezpiecznym miejscu. Na takim spotkaniu możesz od razu dokonać zakupu. Nasz człowiek będzie miał przy sobie wszystko co potrzeba: terminal płatniczy oraz narzędzia, którymi dopasuje bransoletę zegarka do Twojego nadgarstka.
  7. Potrzebujesz dostawy pod same drzwi?
    Zbliżają się urodziny kogoś ważnego dla Ciebie i szykujesz niespodziankę? Wybierz zegarek Balticus a Kuba dostarczy go pod wskazany adres! Co więcej, po drodze może podjechać po bukiet kwiatów z bilecikiem od Ciebie, lub po butelkę dobrej whisky. Takie rzeczy tylko w filmach? Nie, my robimy je w prawdziwym życiu.  
  8. Chcesz zostawić zegarek w rozliczeniu? Działając z ramienia dystrybutora, Kuba również jest w stanie zaoferować pozostawienie zegarka w rozliczeniu. Zweryfikujemy stan, oraz legalność i przedstawimy Ci ofertę kwotową, którą będziesz mógł/mogła przeznaczyć na poczet zegarka Balticus.  

Obecnie, opcje prezentacji i dostarczenia zegarka będą dostępne wyłącznie na terenie Warszawy. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium