0

Nr referencyjny: AP128-5189

849,00 PLN 690,24 PLN netto

Orientacyjna cena w innych walutach

218,89 USD 177,96 USD netto
197,77 EUR 160,79 EUR netto
169,00 GBP 137,39 GBP netto
Producent: Balticus
Indeks:
Status: dostępny od 7 do 14 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
darmowa (pobranie)
  • 14 dni na zwrot
  • Ozdobne opakowanie
  • Darmowa wysyłka od 1000 zł
Opis produktu

Niebo to przepiękna galeria obrazów zmieniających się każdego dnia, z każdą chwilą, którą może podziwiać oraz interpretować. To właśnie magia nieba stała się inspiracją do stworzenia przepięknej, delikatnej kolekcji damskich zegarków, które niczym kobieca natura zmienia się równie często i dynamicznie. Czasem nieskalane, ciepłe, rozpromienione, czasem magiczne, łączące przeciwieństwa, ale także mroczne i tajemnicze. Tak jak odmienny bywa krajobraz nad naszymi głowami, tak różne są zegarki Balticus Sky. Wszystkie wykonane zostały z najwyższą starannością o każdy detal, z niebudzących wątpliwości materiałów, z wykorzystaniem sprawdzonych mechanizmów kwarcowych oraz z pasją, dzięki której są one tak wyjątkowe.
By w jak największym stopniu odpowiedzieć na zapotrzebowania płci pięknej powstało 12 wersji kolorystycznych, dzięki czemu każda kobieta znajdzie wariant najbardziej odpowiadający jej oczekiwaniom lub pozwoli na skompletowanie efektownej kolekcji pasującej na każdą okazję. Jeżeli jesteś kobietą, która równie chętnie buja w obłokach co mierzy mierzy wysoko to właśnie kolekcja Sky jest właśnie dla Ciebie.
Pamiętaj Sky is the limit!

 

Model wykonany ze stali antyalergicznej, pokrywany powłoką PVD, posiada wodoszczelność klasy WR5, szafirowe szkło odporne na zarysowania, a tarcza to przepiekna masa perłowa. Zegarek zapakowany w gustowne pudełko kartonowe.

 

Krótka specyfikacja

12 kombinacji kolorystycznych

Koperta 34mm bk

L2L 40mm

Grubość 7mm bez szkła

Szkło szafirowe bardzo delikatnie wypukłe

WR - 5ATM

Mechanizm Kwarcowy Miyota GM10

Tarcza: Masa Perłowa

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy